KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkTréningekJelentkezésKapcsolatX
2024. június 18. (kedd) 10:18

Értékesítési menedzser - Miskolc

news/205_0_t.jpg

fb4.jpg

Miskolci partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Üzletfejlesztési menedzser

Az alábbi feladatok várnak Önre:
• Jelenlegi ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás, valamint új B2B kapcsolatok kiépítése,
• Értékesítési célok elérése és folyamatos nyomonkövetése,
• Árkalkulációk és ajánlatok elkészítése,
• Tárgyalások megszervezése és lefolytatása, szerződéstervezetek előkészítése,
• Új piacok felkutatása és elemzése, bemutatása a vezetők felé,
• A vállalat személyes képviselete rendezvényeken, szakmai programokon.

Önt keressük, ha:
• Felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
• Minimum 2-3 éves tapasztalatot szerzett B2B értékesítési területen,
• Angol nyelvtudása magabiztos, szóban és írásban egyaránt,
• B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretei naprakészek.

Előny, ha:
• Autóipari területen szerzett tapasztalatot,
• Német nyelvtudással rendelkezik,
• Releváns, autóipari kapcsolatrendszer áll rendelkezésére,
• Korábban értékesítési tapasztalatot szerzett ipari területen.

Amit a munkájáért cserébe biztosítunk:
• Korrekt bérezési feltételek,
• Vállalati gépjármű biztosítása,
• Hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.