KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkJelentkezésKapcsolatX
2019. december 2. (hétfő) 10:21

Könyvelő - Tiszaújváros

Könyvelő
news/24_0_t.jpg

myHR_fbpost_2019_26.jpg

Tiszaújvárosi partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:
• Bejövő számlák ellenőrzése, feldolgozása, rögzítése,
• Tárgyi eszköz mozgások kezelése,
• Könyvelési, valamint számlázási feladatok ellátása,
• Havi, negyedéves és év végi zárások előkészítése, zárási teendők elvégzése,
• Adóbevallások elkészítése,
• Statisztikai jelentések, pénzügyi riportok elkészítése,
• Évközi, évvégi könyvvizsgálatokon, valamint adóhatósági ellenőrzéseken való részvétel,
• Szoros együttműködés a vállalat más osztályaival.

Elvárások:
• Középfokú gazdasági végzettség, felsőfokú végzettség előny,
• Mérlegképes könyvelő regisztráció,
• Alapos számviteli és pénzügyi ismeretek,
• Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
• Erős számítógépes ismeretek, ill. vállalatirányítási rendszerek ismerete,
• Pontos, önálló munkavégzés, precíz adminisztrációs készség,
• Logikus, analitikus gondolkodásmód.

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés,
• Egyéb juttatások,
• Biztos, hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
• Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.