KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkJelentkezésKapcsolatX
2019. október 22. (kedd) 12:02

PLC programozó - Miskolc

news/21_0_t.jpg

mérnök2.jpg

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Állásajánlatainkra jelentkezni lehet: a jelentkezes@myhrteam.hu email címen, illetve a +36-46/612-212 telefonszámon.

Nemzetközi hátterű, tiszaújvárosi gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

PLC programozó

Feladatok:

• Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról,
• Gépek beüzemelése, programozása,
• Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása,
• Nem megfelelő gépműködés esetén a program felülvizsgálata, szükség esetén módosítása,
• Szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások:

• Felsőfokú villamosmérnöki végzettség, CAD/CAM végzettség,
• Programozási (S5, S7 SIEMENS), szenzor technikai és IT ismeretek,
• Elektromos, pneumatikus rajzok magas szintű ismerete,
• Legalább 5 éves szakmai tapasztalat (előny a nehézipar),
• Magabiztos angol nyelvismeret,
• B kategóriás jogosítvány.

Előny:

• Targonca / emelőkosaras jogosítvány,
• Német nyelvismeret.

Amit kínálunk:

• Korrekt, egyénre szabott bérezési feltételek,
• Hosszútávú karrier lehetőség,
• Változatos munka, stabil vállalati háttér, folyamatos szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.