KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkJelentkezésKapcsolatX
2019. október 22. (kedd) 11:59

Lakatos - Miskolc

news/20_0_t.jpg

lakatos 2.jpg

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Állásajánlatainkra jelentkezni lehet: a jelentkezes@myhrteam.hu email címen, illetve a +36-46/612-212 telefonszámon.

Fémipari alkatrészeket gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Lakatos

Feladatok:
• Fémszerkezetek összeállítása,
• Gépkezelési feladatok ellátása,
• Gyártócsarnokon belüli munkavégzés,
• Együttműködés munkatársakkal, felettesekkel,
• Munkabiztonsági előírások betartása,
• Munkaeszközök gondos kezelése, rend megőrzése, fenntartása,
• Minőségi, precíz munkavégzés.

Elvárások:
• Szakirányú végzettség,
• 2-3 év szakmai tapasztalat,
• Egy, ill. két műszakos munkarend vállalása,
• Minőségi munka iránti igény, precizitás.

Amit kínálunk:
• Korrekt bérezés,
• Tiszta, rendezett munkakörnyezet, kulturált munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Miskolc.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.