KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkTréningekJelentkezésKapcsolatX
2024. június 18. (kedd) 13:47

Protetikus - Miskolc

Protetikus

Az alábbi feladatok várnak Önre:
• Fogpótlások és fogművek elkészítése,
• Ideiglenes koronák és hidak, fogsorok létrehozása,
• Munkaeszközök tisztítása és karbantartása.

Önt keressük, ha:
• Legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik,
• Tapasztalatot szerzett protetikusként,
• Precíz kézügyesség jellemzi Önt tanulmányaiból vagy munkatapasztalatából adódóan,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak.

Előny, ha:
• Felsőfokú végzettséggel rendelkezik.

Amit munkájáért cserébe biztosítunk:
• Napi 8 órás munkavégzés,
• Korrekt bérezési feltételek,
• Hosszú távú, stabil munkáltatói háttér.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.