KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkTréningekJelentkezésKapcsolatX
2024. június 18. (kedd) 10:20

Villamossági karbantartó - Miskolc

news/206_0_t.jpg

Karbantartó (elektromos területre).jpg

Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Villamossági karbantartó

Feladatok:
A karbantartási csapat tagjaként a termelő, kiszolgáló berendezések karbantartása, valamint az épületek fenntartása, karbantartása:
• A folyamatosan üzemelő gyártó- és feldolgozógépek villanyszerelési és műszerjavítási feladatainak, valamint az üzemcsarnokok, épületek fenntartási, karbantartási feladatainak ellátása,
• Villamos berendezések, villamos hálózatok javítása, 0,4 kV-os hálózat és kapcsolótéri javítások végzése,
• Folyamat vezérelt technológiai berendezések vezérlésének ellenőrzése, hibafeltárás, javítási feladatok végzése,
• Pneumatikai rendszerek karbantartása, javítása,
• Önálló munkavégzés a villanyszerelési- és műszertechnikai javítási, karbantartási munkák területén a műszaki vezetők utasítása, valamint a kézhez kapott tervdokumentációk alapján.

Elvárások:
• Szakirányú - villanyszerelő -végzettség,
• Gyártó és termelő berendezések komplett karbantartásában szerzett tapasztalat,
• 3-5 éves szakmai gyakorlat termelő cégeknél,
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
• Hatékony, gyors, önálló munkavégzés,
• Csapatszellem, más szakterületekkel való együttműködési készség,
• Megszakítás nélküli, de tervezhető munkarend vállalása.

Előnyök:
• Targoncavezetői, darukezelői jogosítvány,
• Kazánkezelői végzettség, vízkezelési tapasztalat,
• Elektrikusi végzettség, tapasztalat.

Munkaidő:
• Folyamatos 4 műszak, 12 órás, 12 havi munkaidő keretben.

Amit kínálunk:
• versenyképes alapbér,
• bónusz,
• határozatlan idejű munkaszerződés,
• kiemelkedő cafeteria,
• utazási támogatás.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.